Kişiye Özel Baskılı Balon

Özel baskılı balon siparişlerinde düğün, nişan, doğum günü, evlilik teklifi, sünnet vb. butik ve özel etkinlikler için tercih edebilirsiniz. Kişiye özel baskılı balon çalışmalarımızda 50 Adet, 100 Adet, 200 Adet ve 500 Adet olmak üzere 4 farklı sipariş adeti yer almaktadır. *Sadece kişisel amaçlı sipariş kabul edilmektedir.  Balona baskı yaptırmak istediğiniz görselin grafik çalışması tarafınızca yapılmış olması ve PDF formatında convertli olarak gönderilmesi gerekmektedir. Kişiye özel baskılı balon çalışmalarında grafik uygulaması YCK Balon tarafından karşılanmamaktadır. 

Reklam Balonları > Kişiye Özel Baskılı Balon  kategorimizden sipariş sağlayabilirsiniz. 

Fotoğraf Baskılı Balon

Baskı yaptırmak istediğiniz fotoğrafın profesyonel makine ile oluşturulmuş olması baskı kalitesini birebir etkilemektedir. Cep telefonu ile çekilen fotoğraflarda baskı kaliteli düşük olduğundan sipariş esnasında tarafımızda siparişin iptal edilme durumu bulunmaktadır. Bu yüzden göndereceğiniz görselin kalitesini kontrol ederek bizimle paylaşınız.Fotoğraf baskılı balonlarda çalışma siyah/beyaz olarak uygulanmaktadır. 

İsim Baskılı Balon

Balona baskı uygulamasında yapılacak olan çalışma tek renk olması durumunda isim baskılı balon, fotoğraf baskılı balon veya farklı bir konsept çalışması yapılabilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. 

Uçan Balon ile kullanabilir miyim?

Balonlarımız helyum ile kullanıma uygun olarak üretilmekte olup sipariş edeceğiniz tüm ürünlerimizi helyum gazı ile kullanabilirsiniz. 

Sipariş nasıl verebilirim?

Kişiye Özel Baskılı Balon, Özel Baskılı Balon siparişleri sadece sitemiz üzerinden kabul edilmektedir. Sipariş aşamaları aşağıda sıralama ile paylaşılmıştır.

  1. Site üzerinden sipariş oluşturulur. 
  2. Baskı Çalışması (Data) mail aracılığıyla bizimle paylaşılır.
  3. Onay görseli hazırlanır ve sizinle paylaşılır.
  4. Onay sonrasında baskı sıralamasına dahil edilir. 

yckbalon.com sitemizden sağlayacağınız tüm siparişlerinizde SMS/Mail ile bildirimler anlık olarak sağlanılmaktadır. Bu süreçte siparişlerinizi müşteri paneliniz üzerinden sağlamanız gerekmektedir.