Your Cart

Metalik Balon - Süsleme Balonları

Metalik Balon Açık Mavi
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Açık Mavi Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonlara Ora..
22,75TL
Metalik Balon Açık Yeşil
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Açık Yeşil Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonla..
22,75TL
Metalik Balon Beyaz
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Beyaz Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonlara Or..
22,75TL
Metalik Balon Gold
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Gold Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonlara Ora..
22,75TL
Metalik Balon Gümüş
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Gümüş Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonlara Or..
22,75TL
Metalik Balon Kahverengi
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Kahverengi Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonla..
22,75TL
Metalik Balon Kırmızı
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Kırmızı Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonlara ..
22,75TL
Metalik Balon Koyu Yeşil
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Koyu Yeşil Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonla..
22,75TL
Metalik Balon Pembe
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Pembe Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonlara Or..
22,75TL
Metalik Balon Turuncu
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız metalik balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Turuncu  Metalik Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. )3,2 - 3,3 gr Ağırlığındadır.Metalik Balonlar Pastel Renkli Balonlara Oranl..
22,75TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

12’’ Metalik Balonlar

Açılış, organizasyon, düğün gibi pek çok farklı amaç için kullanılan 12’’ metalik balonlar istediğiniz etkileyici görüntünün oluşması için tercih edebileceğiniz balon seçenekleri arasında yer almaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri arasında yapacağınız tercihler sayesinde süsleme işlemi için kullanabileceğiniz kaliteli balon seçeneklerine sistem üzerinden online sipariş vererek sahip olabilirsiniz. İç mekanda özellikle balonlar ile yapacağınız süsleme işlemleri için ihtiyaç duyacağınız farklı renk seçeneklerine sahip 12’’ sedefli balonlar için sistem üzerinden çok sayıda farklı seçeneğini bir arada görüntüleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Online olarak vereceğiniz siparişler kısa süre içerisinde kargo ile Türkiye’nin her yerine yapılan teslimat sayesinde sorunsuz olarak teslim edilmektedir.


12’’ Metalik Balon Renk Seçeneği 

2020 Yılı itibariyle imalatına başlanılan metalik balon seçeneklerinde renkler seçeneği sipariş adetlerine göre genişletilmektedir. Yeni renk seçenekleri web sitemiz üzerinde yer alacaktır. Metalik Balonlar sadece online sipariş olarak kabul edilmektedir. Toptan alım şartları online için geçerlidir.


Toptan Balon Fiyatları

Metalik Balonlar da toptan alım için belirli sipariş adeti bulunmaktadır. Minimum Sipariş Adetinin 250 Paket (5 Koli) olması gerekiyor. Siparişleriniz belirli sevkiyat sırasına göre depo teslim olarak bütçelendirilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderim sağlanılması durumunda kargo ücreti alıcı tarafa ait olarak sevkiyat yapılmaktadır.