Your Cart

Metalik Balon - Süsleme Balonları

Bu kategoride ürün bulunamadı.

12’’ Metalik Balonlar

Açılış, organizasyon, düğün gibi pek çok farklı amaç için kullanılan 12’’ metalik balonlar istediğiniz etkileyici görüntünün oluşması için tercih edebileceğiniz balon seçenekleri arasında yer almaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri arasında yapacağınız tercihler sayesinde süsleme işlemi için kullanabileceğiniz kaliteli balon seçeneklerine sistem üzerinden online sipariş vererek sahip olabilirsiniz. İç mekanda özellikle balonlar ile yapacağınız süsleme işlemleri için ihtiyaç duyacağınız farklı renk seçeneklerine sahip 12’’ sedefli balonlar için sistem üzerinden çok sayıda farklı seçeneğini bir arada görüntüleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Online olarak vereceğiniz siparişler kısa süre içerisinde kargo ile Türkiye’nin her yerine yapılan teslimat sayesinde sorunsuz olarak teslim edilmektedir.


12’’ Metalik Balon Renk Seçeneği 

2020 Yılı itibariyle imalatına başlanılan metalik balon seçeneklerinde renkler seçeneği sipariş adetlerine göre genişletilmektedir. Yeni renk seçenekleri web sitemiz üzerinde yer alacaktır. Metalik Balonlar sadece online sipariş olarak kabul edilmektedir. Toptan alım şartları online için geçerlidir.


Toptan Balon Fiyatları

Metalik Balonlar da toptan alım için belirli sipariş adeti bulunmaktadır. Minimum Sipariş Adetinin 250 Paket (5 Koli) olması gerekiyor. Siparişleriniz belirli sevkiyat sırasına göre depo teslim olarak bütçelendirilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderim sağlanılması durumunda kargo ücreti alıcı tarafa ait olarak sevkiyat yapılmaktadır.