Your Cart

Hazır Baskılı Balon

27'' Ay Yıldız Hazır Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. 27'' Ay Yıldız Hazır Baskılı Balon27'' 70 cm Büyüklüğündedir.Kırmızı Renk Balona Beyaz Renk Uygulanır.Helyum İle Kullanıma Uygundur.Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmakt..
43,35TL
27'' Cinsiyet Balonu (Türkçe) Hazır Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. 27'' Cinsiyet Balonu (İngilizce) Hazır Baskılı BalonŞişirildiğinde 70 cm Ebatı Bulunmaktadır. Helyum İle Kullanıma Uygundur.Siyah Balona Beyaz Baskı Uygulaması Yapılmaktadır.Hazı..
43,35TL
45'' Ay Yıldız Hazır Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. 45'' Ay Yıldız Hazır Baskılı Balon45'' 120 cm Büyüklüğündedir.Kırmızı Renk Balona Beyaz Renk Uygulanır.Helyum İle Kullanıma Uygundur.Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmak..
62,25TL
Atam İzindeyiz Hazır Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Kırmızı Beyaz Baskılı Atam İzindeyiz Hazır Baskılı BalonStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,0- 3,3 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Baskı Rengine..
40,80TL
Ay Yıldız Hazır Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Kırmızı Beyaz Baskılı Ay Yıldız Hazır Baskılı BalonStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,0- 3,3 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Baskı Rengine..
40,80TL
Gülen Yüzlü Hazır Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Gülen Yüzlü Hazır Baskılı BalonStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,0- 3,3 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Baskı Rengine Göre Balonları Alte..
40,80TL
İyiki Doğdun Hazır Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. İyiki Doğdun Hazır Baskılı BalonStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,0- 3,3 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Baskı Rengine Göre Balonları Alt..
40,80TL
Nazar Boncuğu Hazır Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balonlar, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Nazar Boncuğu Hazır Baskılı BalonStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 3,0- 3,3 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Baskı Rengine Göre Balonları Al..
40,80TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Hazır Baskılı Balon

Atatürk temalı balonlar veya doğum günü balonları için özellikle tercih edebileceğiniz hazır baskılı balonlar sistem üzerinden online olarak satışa sunulmaktadır. Farklı boyutlarda ve renklerle tercih edebileceğiniz balon seçenekleri için sistem üzerinden yapacağınız inceleme sonucunda yapacağımız organizasyon için en uygun seçeneklere ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı organizasyon seçenekleri için hazır baskılı balonlar sayesinde sistem üzerinden farklı görsel içerikleri veya yazılara sahip balon seçenekleri tercih ederek daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine yapılan teslimat sayesinde seçmiş olduğunuz balon seçeneklerini kısa sürede kargo ile teslim alabilirsiniz. Tek yüze veya çift yüze yapılan baskılar için sistem üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hazır Baskılı Balon Fiyatları

Hazır baskılı balonlar genellikle seri üretim sonucu elde ettiğimiz ürünlerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra Atatürk Baskılı Balon, Ay Yıldız Baskılı Balon, Yaş Balonları, Özel Gün Balonları ve Özel Temalarda oluşturulmuş baskılı balon seçeneklerinden oluşturulmaktadır. Hazır Baskılı Balon ürünlerinin toptan satışları için iletişim sayfasında yer alan bilgiler dahilinde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Minimum Sipariş Adetleri ve Baskı seçenekleri yer almaktadır.   Özel Baskılı Balon seçenekleri için lütfen baskılı balon kategorisini inceleyiniz. 

Toptan Balon Fiyatları

Hazır Baskılı balonlarının toptan alımı için belirli sipariş adeti bulunmaktadır. Minimum Sipariş Adetinin 250 Paket (5 Koli) olması gerekiyor. Siparişleriniz belirli sevkiyat sırasına göre depo teslim olarak bütçelendirilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderim sağlanılması durumunda kargo ücreti alıcı tarafa ait olarak sevkiyat yapılmaktadır.