Your Cart

Aksesuarlar

Üretici: YCK Balon
Organizasyonlarınız da kullanılmak üzere balon standı web sitemize aksesuar olarak eklenmiştir. 7 Adet 40 Cm Balon Stand Çubuk3 Adet 20 cm Balon Stand Çubuk1 Adet 35 Cm Balon Stand Çubuk7 Adet Çubuk Balon Stand Başlığı4 Adet 5 Cm Çubuk Birleştirme Aparatı1 Adet 17,5 Cm Balon Stand Altlık ( Plek..
22,00TL
Üretici: YCK Balon
Balon Çubuk Set, balon ve baskılı balon dağıtımında kullanılan aksesuar olarak satışa sunulmaktadır. Küp Kısmı Gri ( Beyaz )Çubuk Kısmı Beyaz1 Paket içerisinde 100 Adet bulunmaktadır.Seçeneklerden adet seçmeniz gerekmektedir.Çubuk Uzunluğu 32cm'dir.Küp ve Çubuk Uzunluğu 35cm'dir.1 Koli 2.500 Ad..
10,60TL
Üretici: YCK Balon
Balon Çubuk Set, balon ve baskılı balon dağıtımında kullanılan aksesuar olarak satışa sunulmaktadır. Küp Kısmı Gri ( Gümüş)Çubuk Kısmı Beyaz1 Paket içerisinde 100 Adet bulunmaktadır.Seçeneklerden adet seçmeniz gerekmektedir.Çubuk Uzunluğu 32cm'dir.Küp ve Çubuk Uzunluğu 35cm'dir.1 Koli 2.500 Ade..
9,50TL
Üretici: YCK Balon
Organizasyonlarda balon süsleme amacıyla kullanılan balon papatya aparatı sitemize eklenmiştir. Balon papatya paketinde 6 Adet yer almaktadır.  Süslemelerde kullanılmak üzere balon seçenekleri dekorasyon balonları bölümünden kontrol edebilirsiniz. ..
12,00TL
Üretici: YCK Balon
Balon Şişirmede kullanılan çift çıkışlı balon şişirme makinesidir.  Yüksek motor gücü sayesinde uzun süre çalışmaya uygun olup aynı anda iki adet balon şişirme özelliği bulunmaktadır. Uzun süre çalıştırılması durumunda ısınma problemi bulunmamaktadır. Çift Hava Çıkışlı Olan Modeldir.Güçlü ..
225,00TL
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen üçgen flama ve bayrak süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Standart Ebatlardadır.25x30 Ebatlarındadır.60-65 Adet Vinil Örgülüdür.Dikişli Vinil Bayraktır.3 Flama 1 Metre Uzunluğundadır. Poşette 25 Metre Bulunmaktadır.Flama Renklerinizi; Kı..
31,50TL
Üretici: YCK Balon
Cinsiyet Balonu ile birlikte kullanılan tüy seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Cinsiyet balonları hazır baskılı balon kategorisinde yer almaktadır. Paket halinde satılmaktadır. 1 Pakette 50/70 Adet tüy bulunmaktadır. ..
12,50TL
Üretici: YCK Balon
Organizasyon ve süslemelerde sütün balon için kullanılan aksesuar niteliğinde ürün grubudur.  Alt bölümünde yer alan su haznesine belirli miktarda su doldurulup üst aparatlarını yerleştirip sütün balon olarak kullanabilirsiniz. Set halinde gönderilmektedir. ..
37,50TL
Elle Şişirme Pompası
Çok Satılan
Üretici: YCK Balon
Manuel olarak şişirmek için kullanılan Elle Şişirme Pompası satışa sunulmaktadır. Standart ebatlardaki balonlar, jumbo balonlar, folyo balon ve alternatif yerlerde şişirmek için kullanılabilir. ..
7,50TL
Üretici: YCK Balon
Yapışkanlı Kroşe süsleme esnasında duvara sabitleme veya yapıştırma amacıyla kullanılmakta olan pratik bir çözüm kaynağıdır.  Genellikle organizasyon firmaları balon süsleme esnasında ipe dizilmiş olan balonu duvara sabitlemek amacıyla kullanır. Satış Paketleri,10'lu Paket / 28mmx28mm25'li..
3,50TL
Zincir Balon Yapma Aparatı
Çok Satılan
Üretici: YCK Balon
Balon süslemede ve butik organizasyonda kullanabileceğiniz pratik üründür. Paket içerisinde 1 Adet çıkmaktadır ve 5 Metre bulunmaktadır.  Zincir balon yapma aparatıyla birlikte kullanmak üzere dekorasyon balonları tercih edebilirsiniz. ..
7,88TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Balon Aksesuarları

Bu kategoride balonlarla birlikte kullanabileceğiniz aksesuarların perakende satışı yer almaktadır. Satın alacağınız aksesuarlar sayesinde farklı desenler ve farklı konsept çalışmaları uygulayabilirsiniz. Balon şişirme makinesi, balon şişirme pompası, çiftli balon şişirme makinesi, balon çubuk seti, balon papatya aparatı, balon zincir aparatı gibi farklı ürün grupları eklenmeye devam etmektedir. Toptan satış talepleri yalnızca mail aracığıyla kabul edilmektedir. Türkiye'nin her yerine yapılan teslimat sayesinde sistem üzerinden vermiş olduğunuz siparişler kısa sürede adresinize teslim edilmektedir. YCK Balon olarak sadece lateks balon imalatı sağlamaktayız aksesuar grubunda ithalatını sağladığımız ürün balon şişirme makinesidir. Diğer ürünler kaliteli ve standartlara uygun üretim sağlayan imalatçılardan tedarik edilmektedir.