Your Cart

Dış Mekan Balon

Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Açık Mavi Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış M..
40,50TL
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Açık Yeşil Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış ..
40,50TL
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Beyaz Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış Mekan..
40,50TL
Dış Mekan Balonu Kırmızı
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Kırmızı Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış Mek..
40,50TL
Dış Mekan Balonu Koyu Mavi
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Koyu Mavi Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış M..
40,50TL
Dış Mekan Balonu Koyu Pembe - Rubi
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Koyu Pembe - Rubi Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktad..
40,50TL
Dış Mekan Balonu Koyu Yeşil
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Koyu Yeşil Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış ..
40,50TL
Dış Mekan Balonu Pembe
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Pembe Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış Mekan..
40,50TL
Dış Mekan Balonu Sarı
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Sarı Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış Mekan ..
40,50TL
Dış Mekan Balonu Siyah
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Siyah Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış Mekan..
40,50TL
Dış Mekan Balonu Turkuaz
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Turkuaz Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış Mek..
40,50TL
Dış Mekan Balonu Turuncu
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskısız dış mekan balonları, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Baskısız Turuncu Dış Mekan Dekorasyon BalonuStandart Ebatlarda ( 12 inç 30 cm büyüklüğündedir. ) 4,0 - 4,5 gr Ağırlığındadır.Pastel Renk Üretim yer almaktadır.Dış Mek..
40,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

12’’ Dış Mekan Balonları

Dış mekanda süsleme yapmak için organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız 12’’ dış mekan balonları konusunda farklı renk ve model seçeneklerine sistem üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz renk seçenekleri için sistem üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde yapacağınız süsleme için en uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz.Uygun fiyat seçeneği üzerinden satışa sunulan 12’’ dış mekan balonları için tercih edeceğiniz her paket içerisinde 100 adet bulunmaktadır. Özellikle balonlar ile giriş kısmını süsleyerek hazırlayacağınız balon geçidi gibi pek çok farklı süsleme için ihtiyaç duyacağınız falan seçeneklere sistem üzerinden online olarak satışa sunulmaktadır. Kategori üzerinden yapacağınız seçimler sayesinde vermiş olduğunuz siparişler kargo ile kısa sürede teslim edilmektedir.


12’’ Dış Mekan Balon Fiyatları

Dış mekanda kullanım için özel olarak üretilen ve iç mekan balonlarına göre daha ağır olan süsleme balonları fiyatlarımız aşağıda yer almaktadır. Dış mekan balonları genellikle balon süsleme ve dışarıda yapılan kapı süsleme, kemer balon süsleme vb etkinlikler içi tercih edilen 4,5 gr ağırlığında özel dekorasyon balonudur.

 

Toptan Balon Fiyatları

İç Mekan ve Dış Mekan olarak iki farklı türde üretim hattımız bulunmaktadır. İç mekan balonları ve dış mekan balonlarında toptan alım için belirli sipariş adeti bulunmaktadır. Minimum Sipariş Adetinin 250 Paket (5 Koli) olması gerekiyor. Siparişleriniz belirli sevkiyat sırasına göre depo teslim olarak bütçelendirilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderim sağlanılması durumunda kargo ücreti alıcı tarafa ait olarak sevkiyat yapılmaktadır.