Your Cart

Standart Reklam Balonu

Çift Yüze İki Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.Minimum Sipariş 2.000 Adettir. Birbirine değen renklerde minimum sipariş 5.000 Adettir.Paket içerisinde 100 Adet B..
510,00TL
Çift Yüze Tek Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.    Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmaktadır.Balonun çift yüze tek renk baskılı balon seç..
420,00TL
Tek Yüze Dört Diğer Yüze İki Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.    Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmaktadır.Minimum Sipariş 3.000 Adet alınmaktadır.Balo..
570,00TL
Tek Yüze Dört Diğer Yüze Tek Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.Minimum Sipariş 3.000 Adettir.  Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmaktadır.Balonun tek yüze dört diğe..
555,00TL
Tek Yüze Dört Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.Minimum sipariş 3.000 Adettir.Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmaktadır.Balonun tek yüze dört renk baskılı bal..
540,00TL
Tek Yüze İki Diğer Yüze Tek Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.Birbirine değmeyen renklerde minimum Sipariş 2.000 Adettir. Renkler birbirine temas ediyorsa eğer minimum sipariş 5.000 Adettir.&..
450,00TL
Tek Yüze İki Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.    Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmaktadır.Balonun tek yüze iki renk baskılı balon seçe..
435,00TL
Tek Yüze Tek Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.    Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmaktadır.Balonun tek yüze tek renk baskılı balon seçe..
405,00TL
Tek Yüze Üç Diğer Yüze İki Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.Minimum Sipariş 2.000 Adettir.Birbirine değen renklerde minimum sipariş 5.000 Adettir.  Paket içerisinde 100 ..
525,00TL
Tek Yüze Üç Diğer Yüze Tek Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır. Minimum Sipariş 2.000 Adettir. Birbirine değen renklerde minimum sipariş 5.000 Adettir. Paket içerisinde 100 ..
465,00TL
Tek Yüze Üç Renk Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır. Minimum Sipariş 2.000 Adettir. Birbirine değen renklerde minimum sipariş 5.000 Adettir.   Paket içerisinde 1..
450,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Baskılı Balon

Özellikle reklam veya promosyon amaçlı olarak tercih edebileceğiniz baskılı balon modelleri sayesinde istediğiniz baskının balon üzerine uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Tek yüz veya çift yüz baskı işlemi yapılacak şekilde farklı seçenekler sistem üzerinden satışa sunulmaktadır. Kullanım amacınıza göre tercih edebileceğiniz model seçenekleri konusunda sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle daha fazla bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. Online alışveriş seçeneğini sayesinde baskılı balon satın almak isteyenler için en uygun fiyat seçenekleriyle Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde yapılacak teslimat sayesinde özel balon seçenekleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz sayıda sistem üzerinden sipariş vererek satın alma işlemi yapabilirsiniz. Kişiye veya firmaya özel olarak hazırlanacak olan balon seçenekleri için farklı renkler üzerinden tercihler yapılabilir.

Özel Baskılı Balon

Sağlanılacak çalışmaların tamamı firmanıza veya kurumuna özel olarak uygulama yapılmaktadır. Reklam ve Promosyon balonlarında baskı renkleri ve baskı yüzü olarak bölümler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yuvarlak balon olup olmaması veya punch balon olup olmaması da fiyat anlamında büyük önem taşımaktadır.

Baskılı Balon Fiyatları

Balona baskı ve baskılı balon seçeneklerinde uygulanacak olan baskı rengi ve baskı yüzü fiyat belirlenmesini sağlamaktadır. Bir balon üzerine tek yüzüne en fazla dört renk baskı yapılabilir. Dört renk baskı yapılması durumunda renklerin birbirine temas etmesi durumunda minimum siparişler yer almaktadır. Adet ve Baskı biçimi belirlemede baskı rengi büyük ölçüde önem taşımaktadır. balona baskı yapılacak olan çalışmayı pdf, png, jpeg formatlarında belirtilen mail adresine göndermeniz gerekmektedir. 5.000 Adet ve üzeri siparişleriniz de  indirim uygulanmaktadır.