Your Cart

Lastikli Baskılı Punch Balon

Çift Yüze Tek Renk Punch Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen punch baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.    Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmaktadır.Balonun çift yüze tek renk baskıl..
510,00TL
Tek Yüze Tek Renk Punch Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen punch baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur.Sepetinize 1 adet eklemeniz durumunda 1.000 adet sayılmaktadır.    Paket içerisinde 100 Adet Balon Bulunmaktadır.Balonun tek yüze tek renk baskılı balon seçeneği..
495,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Punch Baskılı Balon

14" inç ebadında ürettiğimiz punch baskılı balon seçenekleri yuvarlak şekildedir. Büyük boyutu sayesinde özellikle istediğiniz alanda etkili sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Tek yüze veya çift yüze yapılacak olan baskı işlemleri sayesinde istediğiniz reklam veya promosyon etkisini oluşturmaktadır. Yapacağınız talepler doğrultusunda balon üzerine yapılacak baskı sayesinde istediğiniz alanda etkili sonuçlar alabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri üzerinden satışa sunulan punch baskılı balon modelleri farklı renk seçenekleri üzerinden tercih edilebilir. İhtiyaç duyduğunuz alanda kullanım için en uygun renk seçenekleri konusunda sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle vereceğiniz sipariş sırasında gerekli bilgileri ulaştırarak bir şekilde sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine yapılan satışlarda kargoyla kısa sürede teslimat sağlamaktadır.

 

Punch Baskılı Balon Fiyatları

Punch balonlara sadece tek renk olarak baskı uygulaması gerçekleştirilmektedir. Dilimli balon, lastikli balon uygulaması olduğundan dolayı minimum 10.000 adet sipariş ve üzeri adetlerde fiyatlarda indirim uygulanmaktadır. Punch Baskılı balon, normal yuvarlak formdaki balonlara göre teslimat süresi +1 /+2 Gün değişiklik gösterebilir. Balon renkleri genellikle karışık olarak baskı yapılmakla birlikte; tek yüz ve çift yüz olmak üzere iki farklı sipariş türü yer almaktadır. Gerekli grafik/tasarım çalışmaları YCK Balon tarafından gerçekleştirilmektedir.