Your Cart

Jumbo Baskılı Balon

27'' Jumbo Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen jumbo baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Ürün adet olarak fiyatlandırılmaktadır.    Paket içerisinde 3 Adet Balon Bulunmaktadır.Balonun çift yüze tek renk baskılı balon seçeneğidir.27 inc jum..
72,00TL
45'' Jumbo Baskılı Balon
Yeni
Üretici: YCK Balon
YCK Balon markasıyla üretilen jumbo baskılı balon, süsleme ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Ürün adet olarak fiyatlandırılmaktadır.    Paket içerisinde 3 Adet Balon Bulunmaktadır.Balonun çift yüze tek renk baskılı balon seçeneğidir.45 in..
102,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Jumbo Baskılı Balon

Helyum gazıyla şişirilerek kullanılan jumbo baskılı balon modelleri özellikle reklam veya tanıtım amaçlı olarak kullanılacak balon seçenekleri arasında yer almaktadır. Dış alanda kullanım için uygun olduğundan açılışlarda veya özel davetlerde süsleme amaçlı olarak tercih edilebilir. Büyük boyutları sayesinde istediğiniz etkiyi elde etmenizi sağlayacak olan model seçenekleri arasında yer almaktadır. Sistemde yer alan 27 inç ve 45 inç balon seçenekleri sayesinde özellikle kullanım alanınız için en uygun tercihleri yapabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine kargo ile yapılan gönderimler sayesinde en uygun fiyat seçenekleri üzerinden istediğiniz boyutlarda ve sayıda jumbo baskılı balon seçeneği için sistem üzerinden online sipariş oluşturabilirsiniz. Farklı renk ve baskı işlemleri ile istediğiniz sonuçları elde etmeniz sağlanmaktadır.


Jumbo Baskılı Balon Fiyatları

Jumbo Balonlara manuel baskı sistemiyle uygulama gerçekleştirilmektedir. Bu durumdan dolayı adet olarak fiyatlandırma sağlanılmaktadır. Teslimat süresi sipariş esnasında müşteri temsilcisi tarafından size bildirilmektedir. Jumbo Baskılı Balon Fiyatları ; 27 inch ve 45 inch olarak değişiklik göstermekle birlikte genel anlamda tek renk olarak baskı sağlanılmaktadır. Kurumsal çalışmalarınız için iki renk baskı uygulaması yapılabilir.